وبلاگ

محضر عقد

محضر عقد به همراه قوانین عقد محضری

آیا شما هم دغدغه انتخاب محضر خوب را دارید؟ آیا نیاز دارید بیشتر درباره قوانین و خدمات محضر عقد بدانید؟در ادامه اطلاعاتی را به شما منتقل می‌کنیم که به شما کمک می‌کند بهترین دفتر عقد با خدمات خوب را انتخاب کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
اجاره باغ برای مراسم عقد

اجاره باغ برای مراسم عقد

اگر به دنبال باغ برای برگزاری مراسم عقد خود هستید، خانه عقد شمس العماره با در نظر گرفتن فضای باغ و سالن بهترین انتخاب برای شما عزیزان است. این باغ عقد با ظرفیت 50 الی 150 نفر بهترین لوکیشن عقد برای شما عزیزان است.

ادامه مطلب
وسایل مورد نیاز عقد محضری

وسایل مورد نیاز عقد محضری شامل چه مواردی است؟

وسایل مورد نیاز برای سفره عقد، هر کدام حامل پیامی برای شروع یک زندگی مشترک موفق و شاد است؛ بنابراین در انتخاب آن ها باید نهایت دقت و توجه را به خرج داد. در ادامه شما را با این وسایل آشنا خواهیم کرد:

ادامه مطلب
قیمت سالن عقد فضای باز

قیمت سالن عقد فضای باز چقدر است؟

قیمت سالن عقد فضا باز شامل قیمت ورودی سالن عقد فضا باز و قیمت خدمات و تشریفات و قیمت عقد محضری است. اگر نیاز به برگزاری مراسم عقد با امکانات اضافی مانند غذا، نورپردازی، دکوراسیون و سایر خدمات دارید، باید آگاه باشید که هزینه این امکانات نیز به هزینه عقد محضری اضافه می‌شود.

ادامه مطلب
محضر ازدواج با قیمت مناسب

محضر ازدواج با قیمت مناسب

باتوجه به بررسی‌های انجام شده و نظرات کاربران شمس العماره تا به امروز توانسته خوش آوازه‌ترین مکان از نظر قیمت و خدمات دهی خوب در کرج باشد. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال دفتر عقد و ازدواج در کرج با خدمات خوب و قیمت مناسب هستید

ادامه مطلب
تشریفات سفره عقد

تشریفات سفره عقد شامل چه مواردی است؟

در این بخش سعی کردیم به تشریفات خانه عقد شمس العماره در عقد محضری و عقد رسمی بپردازیم. شما هم اگر سوالی در خصوص پکیج تشریفات عقد دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب
سالن نامزدی تهران و کرج

سالن نامزدی تهران و کرج

سالن نامزدی شمس العماره با در نظر گرفتن ظرفیت 50 الی 200 نفر مجری برگزاری مراسم عقد و نامزدی شما عزیزان است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص سالن نامزدی و سالن عقد کرج و دریافت قیمت می توانید با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب

سالن عقد در جهانشهر کرج

سالن عقد در جهانشهر کرج، خدمات متنوعی را با توجه به نوع مراسمی که برگزار می شود، به زوج ها ارائه می دهد. هر یک از خدماتی که در سالن عقد در جهانشهر کرج ارائه می شود، با توجه به نوع مراسمی است که زوج ها انتخاب می کنند.

ادامه مطلب
اتاق عقد کرج با فضای لاکچری

اتاق عقد کرج با فضای لاکچری

اتاق عقد شمس العماره با طراحی مدرن و دکوراسیون زیبا، فضایی راحت و شگفت‌انگیز فراهم می‌کند که به زوج‌ها این امکان را می‌دهد تا لحظات خاص مراسم عقد محضری در کرج خود را در یک محیط لوکس و دلنشین تجربه کنند.

ادامه مطلب
تالار عقد کرج

تالار عقد کرج با عقد محضری

تالار عقد شمس العماره در کرج با بهترین امکانات و به‌روزترین خدمات، برگزاری عقد محضری در کرج را به عنوان یک گزینه ایده‌آل برای عروس و دامادها فراهم کرده است.

ادامه مطلب
وظایف خانواده ها در عقد

وظایف خانواده داماد و عروس در عقد

آشنایی با وظایف خانواده ها در عقد در برگزاری یک مراسم باکیفیت و اصولی نقش مهمی را ایفا می کند. درواقع خانواده عروس و داماد هر یک با توجه به آداب و رسومشان وظایفی بر عهده دارند که همگی ملزم به رعایت آن هستند.

ادامه مطلب